Background
Thumbnail
Icon

Beszerző

A PV Napenergia Kft. 100%-ban magyar tulajdonban lévő, dinamikusan fejlődő és bővülő csapatába keres munkatársat az alábbi pozícióban:
beszerző.

Feladatok, melyek várnak rád:

  • Vezető beszerző munkájának segítése
  • Készletnyilvántartó program kezelése, kapcsolódó adatok rögzítése, dokumentációk elvégzése
  • Árajánlatkérések lebonyolítása
  • Kiszállítások, fuvarok megszervezésében való aktív részvétel
  • Együttműködés a raktárral, a projektmenedzserekkel és a pénzüggyel
  • Kimutatások készítése

Amit a munkádért cserébe kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Határozatlan idejű munkaviszony
  • Hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan növekvő cégnél
  • Szakmai továbbképzéseken való részvétel
  • Jó hangulatú, dinamikus, közvetlen csapat
  • Munkavégzés helye: Miskolc

Lássuk, mi szükséges a pozíció betöltéséhez:

  • Minimum középfokú logisztikai végzettség
  • Alapvető informatikai ismeretek
  • Beszerzési területen vagy logisztikában szerzett tapasztalat
  • Készletgazdálkodási program kezelésében szerzett tapasztalat
  • Angol és/vagy német nyelvtudás előnyt jelent
  • B kategóriás jogosítvány

Amennyiben szeretnél a PV Napenergia Kft. fiatalos, fejlődő vállalat csapatához csatlakozni, küldd el magyar nyelvű szakmai fényképes önéletrajzodat a pozíció megjelölésével a hr@pvnapenergia.hu e-mail címre.

Jelentkezési határidő
2022. február 28.
vagy küld el az önéletrajzodat az email címünkre!

Oszd meg az állást

Állással kapcsolatos kérdésekkel hozzám tudsz fordulni.
Budai Dénes
HR Menedzser
Milyen napelemet használunk?

Az építőipari cégek jelentős részével ellentétben a PV Napenergia biztos, kiszámítható és szakmai alapon működő munkahely.

Hiszünk a becsületes munkában és korrekt bizalmon alapuló munkatársi viszonyban. Mindennapjainkat a szakmai alapokon nyugvó döntéshozatal és nem a tekintélyelvűség határozza meg, ennek köszönhetően egy hatékony és jó hangulatú csapat vár téged!